Najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

Najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

Dzięki Aftershokz słyszysz jednocześnie ulubioną muzykę oraz dźwięki otoczenia.

"W zdrowym ciele zdrowy duch” - to powiedzenie znają wszyscy i trudno się z nim nie zgodzić. Bieganie czy jazda na rowerze pomagają utrzymać dobrą kondycję oraz dają naprawdę wiele radości. Nie chodzi tylko o wygrywanie maratonów czy thriatlonów, ale przede wszystkim o satysfakcję czerpaną z ćwiczeń.

Nic więc dziwnego, że ilość zwolenników sportów każdego dnia rośnie. Czy jest coś, co może sprawić, że pokochamy jeszcze bardziej uprawianie sportu? Z pewnością słuchanie ulubionej muzyki może nam pomóc zrelaksować się po ciężkim dniu. Bieganie ze słuchawkami, a tym bardziej jazda na rowerze, nie są jednak bezpieczne, przez co wiele osób odmawia sobie tej dodatkowej przyjemności. Życie jednak jest po to, aby się z niego cieszyć, więc na rozwiązanie tego problemu znalazł się pomysł. Przychodzi z nim firma Aftershokz, która zajmuje się produkcją słuchawek z technologią przewodnictwa kostnego. Jak to działa?

Otóż słuchawek nie wkładamy do uszu tylko umieszczamy je na wysokości kości policzkowej. Przewodzą one dźwięk za pomocą wibracji przez kość do ucha środkowego. Dzięki temu ucho jest całkowicie odkryte i możemy słuchać ulubionej muzyki bez konieczności przerwania kontaktu z otoczeniem. Na dodatek nie potrzebny jest nam kabel, gdyż słuchawki Aftershokz łączą się przez Bluetooth. Jeżeli są w pełni naładowane to mogą działać nawet do 6 godzin. Całość steruje się w bardzo prosty sposób za pomocą przycisku, a same słuchawki są lekkie i mają giętki tytanowy pałąk.

Stworzone z myślą o sportowcach słuchawki Aftershokz znajdują mnóstwo zastosowań również w życiu codziennym - chociażby podczas jazdy samochodem. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się muzyką w dobrej jakości , a także usłyszysz nadjeżdżającą karetkę. Gdy tylko ktoś do nas zadzwoni możemy za ich pomocą w bezpieczny sposób odebrać połączenie i przeprowadzić rozmowę. Wśród zwolenników słuchawek Aftershokz są również mamy, które podczas spacerów z dziećmi są w stanie zrelaksować się przy ulubionych piosenkach podczas opieki nad swoją pociechą.

Już nie musisz odmawiać sobie radości płynącej ze słuchania muzyki - o wszystkie aspekty bezpieczeństwa i wygody zadbał już producent.