Manuka Extra: ekspresowa regeneracja skóry!

Manuka Extra: ekspresowa regeneracja skóry!

Mniejsze lub większe problemy ze skórą regularnie miewa każdy z nas. Czy istnieje jeden uniwersalny sposób, który pozwoli nam się pozbyć ich wszystkich, niezależnie od tego, jaka jest ich przyczyna? Teraz już tak!

Nasza skóra nieustannie narażona jest na działanie szkodliwych czynników. Poczynając od wszechobecnych zanieczyszczeń, poprzez promieniowanie słoneczne, a kończąc na niewłaściwej higienie i pielęgnacji. Jeśli dodać do tego obciążenia genetyczne oraz liczne choroby, okazuje się, że skóra wcale takiego lekkiego życia nie ma.

Do tej pory nie mieliśmy go także my, bowiem na każdą przypadłość - w zależności od tego, czy dotyczyła na przykład skóry twarzy czy rąk - musieliśmy szukać odpowiedniego środka pielęgnacji. Na szczęście z pomocą przychodzi nam krem Manuka Extra - działający na wszystkie warstwy skóry, niezależnie od jej "umiejscowienia", oraz likwidujący znaczną większość problemów skórnych wynikających z przebytych chorób czy z zaniedbania zasad higieny.

Manuka Extra to wyjątkowy kosmetyk, który swoją skuteczność zawdzięcza trzem idealnie połączonym składnikom. Pierwszy z nich to miód Manuka, pozyskiwany wyłącznie na terenie Australii i Nowej Zelandii, o silnych właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Świetnie radzi sobie z reakcjami alergicznymi oraz chroni skórę przed niesprzyjającymi jej czynnikami. Drugi składnik produktu to wyciąg z nagietka lekarskiego, odpowiadający za wspomaganie procesu regeneracji skóry. Wyciąg ten zapewnia ponadto skórze miękkość oraz sprężystość i opóźnia jej procesy starzenia. Skład kremu dopełnia d-panthenol, znany większości kobiet z kremów przeciwzmarszczkowych, który przyspiesza gojenie ran, łagodzi skutki nadmiernej ekspozycji skóry na słońce i dogłębnie nawilża.

Krem sprawdzi się zarówno jako remedium na uszkodzenia będące pozostałością chorób takich jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry, ale i jako środek przyspieszający gojenie się ran oraz zmian trądzikowych czy codzienna pomoc w walce z przesuszoną skórą.